| anonim_4396 a întrebat:

Cea mai buna faina de cozonac

Răspuns Câştigător
| carmen_9743 a răspuns:

Daca ai masina de paine, merge orice faina cu conditia sa fie bine uscata si la temperatura camerei. Foarte eficient este cernutul fainii inainte de a te apuca de lucru. Eu nu dau gres pentru ca masina este un lucru tare util si de neinlocuit

5 răspunsuri:
| lucyone89l a răspuns:

Poi ca sa stii u cel mai bine ar trebui sa te duci la o brutarie si sa ii intrebi ce faina folosesc sau sa cumperi direct coca de acolo big grin eu asa as face big grin

cristian
| cristian a răspuns:

000 este cea mai buna faina.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dupa mine, faina Boromir.

doiny
| doiny a răspuns:

Am auzit ca faina Grania este foarte buna pentru cozonaci.

carla
| carla a răspuns:

De acord cu doiny, mama a facut cu faina Grania, ies foarte bine.