| HanszmR a întrebat:

In general cum trebuie spalati papucii? Dar sepcile?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In general papucii nu trebuie spalati, eventual ăia de plajă

| darrio2007 a răspuns:

Se spală in apă nu in general.

| oz_1736 a răspuns:

In masina de spalat cu o pereche de blugi care nu ii mai port

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Șepcile *

| Paendeo12 a răspuns:

In general, papucii, in exterior cu pasta de dinti, sunt adepta papucilor albi si se murdaresc repede, iar pasta de dinti face minuni, iar pentru interior, periodic in masina de spalat. Sepcile (le port doar la munca) in masina de spalat... Daca e cazul, se pot lasa la inmuiat o perioada, inainte de spalare la masina.