| anonim_4396 a întrebat:

Am achizitionat o masina noua de spalat Samsung WW70J5345MW/LE. Contine urmatoarele programe: https://imgur.com/a/Oh5Wo4n Care dintre ele vi se pare cel mai potrivit pentru tricouri, lenjerie intima, prosoape, blugi, sosete, bluze cu manece lungi toate fiind din bumbac? Tin sa mentionez ca programul pentru bumbac tine 3 - 4 ore in functie de cum setez temperatura de spalare, limpezirea si centrifugarea si mi se pare cam mult totusi atatea ore. Eu folosesc programul daily wash si tine o ora dar vreau sa va intreb si pe voi care e cel mai potrivit program pentru hainele care le-am mentionat?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Pai daily wash pare cel mai rezonabil, dar daca ai mai multe sintetice, merge si programul asta, si cel dedicat.