| anonim_4396 a întrebat:

1.Cum fac bani pe webkinz?
2.Cum invit pe cineva la mine acasa pe webkinz?
3. Ce va place cel mai mult pe webkinz?
4. cE MAI POT FACE INAFARA DE A DECORA CASA ( pe Webkinz )?
5.Cine imi rasp si mie la intrebarile astea?

Răspuns Câştigător
| BlueCupcake a răspuns:

Saluut' colega!

1. Exista o multime de moduri prin care poti face bani pe webkinz:

- sa te joci in galeria de jocuri, sau arena de intreceri
- sa faci o slujba in biroul de angajari
- sa vinzi nestemate in zona colectionarilor; sa vinzi comete in padurea fermecata
- sa participi la activitatile zilei

2. Pai, mai intai persoana pe care vrei sa o inviti trebuie sa fie in aceeazi zona ca tine (adica sa aveti telefonul aceeasi culoare; culoarea telefonului o schimbi apasand pe zona, apoi alegand o culoare). Dupa, ca sa inviti pe cineva, trebuie sa te afli acasa la tine. Apesi pe "persoana" pe care vrei sa o inviti (la telefon), si apoi dai invita.

3. Mie cel mai mult imi plac jocurile din galerie pentru ca sunt mai neobisnuite si nu le gasesti in alta parte, din arena de intreceri, si activitatile zilei :]

4. Poti sa iti cumperi haine de la Magazinul KinzStyle...Sa organizezi petreceri...Sa te distrezi!

5. Poi, avand in vedere cat am scris mai sus: YO! :d

Succes, amigo!
fundita?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca-ti dau tie fundita "colega"

| 03aprilie a răspuns:

1. Faci bani Invartind o data pe zi roata Wow, jucandute in galeria de jocuri si arena de intreceri, sa faci slujba la 8 ore de la Biroul de angajari.
2.----------------------------------------------------------------
3. Sa fac activitatile orei, sa ma joc in GALERIA DE JOCURI, sa ma joc cu animalutul meu in camera, sa particip la CONCURSUL COMUNITAR.
4. Sa cumperi imbracaminte, sa organizezi petreceri, sa iti cumperi gradina si sa iti cumperi legume si sa le recoltezi, dar in primul rand... sa te dstrezi.
5. Iti raspunde 03aprilie, o fata desteapta, care are 20 WEBKINZ.
Te pup, 03aprilie.

| 321PaulinA123 a răspuns:

Salut fan Webkinzhappy!

1.-poti face bani apasand pe ador animalutul meu webkinz(primesti si mancare)
-la activitatile zile(exista si activitatile orei unde se pot face bani si se castiga si premi)
-la stadionul webkinz daca castigi concursul primesti ca premiu bani(locul1, 2, 3)
-la zona colectionarilor la vanatoare de comori
-la arena de intreceri
-la padurea fermecata(mai ales Alyssa's Star Challenge)
-la dice kinz
-la coltul lui Quizzy
-la biroul de angajari
-la galeria de jocuri(si sper ca le-am zis pe toatelaughing

2.Trebuie sa-l adaugi la prieteni si sa fiti pe aceeasi culoare, culoare o schimbi de la zona si dupa cand sunteti in aceeasi zona dai invita.
3.Activitatile zile si orei, zona colectionarilor, fabrica de dorinte, magazile si de sigur arena de intreceri
4. Poti cumpara haine(de la KinStyle), poti da petreceri, poti merge in excursi si vacante( de la agentia de voiaj se cumpara biletele), poti trimite vederi si cel mai important lucru este sa te simti bine in lumea Webkinz
5.Eu si pot sa-ti spun mai multe despre webkinz daca o sa mai pui intrebarihappy.
Suces multkiss
Primesc plzzz funditabatting eyelashes?

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

Acum exista si site-ul Oficial Webkinz Romania, poti intreba si castiga Coduri acolo:
www.WebkinzRomania.ro
:)