| GucciGucci a întrebat:

A comandat cineva de pe site ul epantofi.ro? produsele mi se par super ieftine fata de ce am vazut pe alte site uri. ma ajuta careva pls?

2 răspunsuri:
| Red_Sony_1979 a răspuns:

Nu s seriosi.dau pe site transport gratuit dar nu este....incaltarile sunt fake uri..am 6 7 perechi de ck...42 este 42! la ei 42 ul este 43.5...deci ...sunt pe alt calapod...plus ca mi au venit ciupiti si foarte probati.in cutie, ce i drept...dar.....nu s degeaba redusi.

| sklaudiu a răspuns:

Confirm ca ce se vinde pe epantofi.ro este fake. am cumparat o pereche de geox, detin acelasi model cumparat din magazin. am crezut ca am prins o super promotie, dar am prins o super teapa.
pantofii cumparati de epantofi.ro sunt de proasta calitate, prost imbinati incat iti intra apa in ei, etc.