| Virkno a întrebat:

A comandat cineva de pe site-ul videnov? E un site care are in mare parte mobila pentru casa. Las un link atasat mai jos cu site-ul. Daca da, as vrea sa stiu daca a fost ok.
https://videnov.bg/ro

1 răspuns:
| BajanAdina a răspuns:

NU RECOMAMD! Cu cei de la videnov am avut destul de multa bataie de cap, in primul rand s-a depasit termenul de livrare ( grija mare cand comandati pentru ca daca printre produsele care zic ca s-ar livra in 10-15 zile se afla unul de 30 de zile! Se va lua in considerare cel de 30 de zile plus alte prelungiri) alta problema am avut-o cu, culoarea coltarului ( comandasem pe maro si a sosit pe bej si insistau sa ma prosteasca pe fata ca acea este culoarea comandata chiar daca aveam istoricul comenzilor salvat, alta problema a fost cu lipsa suruburilor, ba unele erau si rupte, la un sertar de birou a lipsit o blana ( a trebuit sa improvizez ) iar cand am reclamat ( cu poze) au zis ca nu considera a fi ceva neinregula, ca feroneria mi-o poate trimite ( au trecut deja 2 sapt de atunci) va dati seama ca nu puteam sta cu casa incurcata pana se trezesc ei.
Plus ca au incercat sa ma insele la platitul diferentelor dintre coltare.
Plus ca m-au blocat pentru Facebook pentru a nu putea sa imi exprim parerea, deci lasa doar pe cei care ii ridica in slavi!
Sfatul meu este sa ii evitati!