| 0771195235 a întrebat:

Am și eu o întrebare.
Dacă comanda de pe Wish niște chestii în câte zile îmi va veni coletul?
Ajutor va rog!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

2 sau 3 saptamani

| Iooooaaaanaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna!
Depinde foarte mult de vanzator. Termenul este de 40 de zile, teoretic, practic, am primit colete in 20 de zile de la comanda dar si in 3 luni laughing

| RI1208 a răspuns:

Depinde atât de vânzător cât și de serviciile poștale. Am avut colete care au venit în 3 săptămâni, dar și colete care au venit în 6 luni. Dar în condițiile în care este depășit termenul de livrare îți poți recupera banii.