| ForFunDumy a întrebat:

As vrea sa cumpar 1 Desktop PC de la flanco si as vrea sa il iau in rate. In rate se poate lua numai cu cardul Cetelem.As vrea sa stiu cum pot face 1 card Cetelem ce documente trebuie date pentru acest card si as vrea sa stiu daca pot sa fac cardul direct in magazinele Flanco ( sa dau toate actele necesare - as vrea sa stiu care ar fi - direct in magazin ).

Dau funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de copii dupa buletin, o dovada a domiciliului (factura la utilitati ceva), adeverinta de venit, fisa fiscala cu venitul si probabil o cerere tip

| AlexTheGreat a răspuns:

Card Cetelem, adica credit prin Cetelem, poti sa iti faci si card, dar idea este ca iti faci un credit. Toate info se gasesc pe site-ul lor, am fost si eu in situatia asta, la: http://www.flanco.ro/campanii-financiare-de-creditare, merge cu mai multe carduri, Cetelem e pentru credit. Si il poti face in magazin, au birouri.
Bafta

| AlexandraSimion a răspuns:

Bună, cel mai bine afli din magazinul din zona ta. Pentru informații suplimentare despre flanco.ro și păreri îți recomand http://parerimagazin.ro/pareri/flanco-ro/