| AvalohAlyn a întrebat:

Ați dat vreodată o comanda la Altex pe site? In cat timp vine un colet?

4 răspunsuri:
| MagicOneT a răspuns:

2-3 zile, daca trece mai mult de 5 zile, suna la ei, odata mi-a ratacit curierul coletul

| uchihasasuke09 a răspuns:

Trebuie sa scrie la ei pe site.In general nu mai mult de 2-3 zile.

| debarasator63 a răspuns:

Cam 3 zile lucratoare. 99, 99% nu au probleme.

| DoarAlin a răspuns:

Am luat multe chestii de la ei, maxim 3, 4, chiar 5 zile. O data a durat o saptamana pentru ca curierul a gresit strada mea, apoi a venit weekend-ul si nu stiu ce sarbatoare si n-am mai facut nimic.