| Anik16 a întrebat:

Am dat o comanda pe Crazy Factory si inca n-a ajuns avand in vedere ca au trecut 2 saptamani de cand am primit configurarea comenzii. Imi puteti spune cei care ati comandat pana acum daca asa ati patit si voi asa sau numai eu sunt cea care pateste chestii de astea

FUNDA happy

1 răspuns:
| Alessia's_Alessia_1998 a răspuns:

Nu știu mai exact, pt.ca eu nu am comandat niciodată de pe acest site(doar de pe H&M)cred ca ai ales livrare standard și cred ca îți va veni prin posta, cel sigur dacă nu a venit încă. Sper ca te-am ajutat!