| deea_1072 a întrebat:

Caut pentru prietenul meu niste boxeri cu inimioare sau cu tematica pentru valentine's day. Spuneti-mi va rog unde as putea gasi in magazinele din Bucuresti Mersi!

2 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Nu crezi ca e cam nepotrivit cadoul asta? Mie daca mi-ar darui cineva un articol de imbracaminte, lenjerie intima as lu-a ca si cum acea persoana crede ca eu nu am asa ceva si trebuie sa-mi cumpere ea.

| deea_1072 explică:

Mi se pare mult mai potrivit sa ii cumpar niste boxeri draguti decat sa ii iau un bibelou sau o chestie decorativa sa o tina intr-un sertar. Asa boxerii ii va purta. Ma intereseaza unde as putea gasi asa ceva. happy