| alexutza9912 a întrebat:

Buna comunitate TPU! Sunt clasa 8a si la Sfarsit de an am banchet la bran unde o sa fie masa festiva. Ma puteti ajuta cu niste site.uri pentru rochii care sa nu depasasca 100-150 RON!

4 răspunsuri:
| maria6 a răspuns:

Karla.ro
bonprix.ro

| RexSuriano a răspuns:

Gasesti chiar si sub 50 ron aici: http://www.reducerisipromotiila.ro/search/label/rochii

| Octavia1 a răspuns:

Http://www.dyfashion.ro/rochii-de-ocazie. Aceste sunt f frumoase pentru varsta ta si desigur IEFTINE! Sper ca am fost de ajutor! :*