| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar o carcasa de telefon de pe eBay, si nu inteleg cum sta treaba cu transportul.Acolo scrie ca husa(carcasa) respectiva costa 4.95 lire,si ca transportul este gratis(free p&p). Deci,eu voi plati la curier doar acele 4, 5 lire?
Aici este linkul daca va ajuta.Multumesc mult!
http://www.ebay.co.uk/......1038591549

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu am comandat de multe ori de pe Ebay.
Da, transportul e gratuit pentru acest produs, vei plati doar 4, 5 lire, insa nu iti vine prin curier ci prin posta si o sa dureze cateva saptamani pana iti ajunge coletul.

1 răspuns:
| SunShine a răspuns:

Buna! Pai da, cel care trimite suporta cheltuielile, scrie si la detalii, o sa vezi happy.