| AestheticPerf a întrebat:

Caut un hoodie negru ca si acesta, sa aiba gluga, sa nu fie absolut nimic scris pe el, pe fata sau pe spata, etc, dar sa nu aiba buzunarele din fata, unde gasesc? FUNDA! http://tricouriador.ro/product/hanorac-cu-gluga-negru/

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Se gasesc, cam greu dar se mai gasesc, in general toate au buzunare.Eu ce cautam era hoodie fara fermoar dar cu buzunare individuale si am gasit la Polo Ralph lauren, asa din astea fara fermoar mai toate au buzunare comune. Fara buzunare deloc parca am vazut, dar nu-s sigur, probabil nici nu eram curios sa nu aibe.Dar nu ai spus nimic de grosime, asa subtiri cred ca am vazut, dar nu stiu astea groase daca gasesti.