| Criissuu a întrebat:

Unde as putea gasi ochelari ca a lui Joe Jonas? Sunt in Cluj la Polus sau Iulius Mall? Sau daca nu, sunt pe net sa ii comand? Daca sunt, dati-mi linkul de la site.Ms:*

6 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Da:d Ii gasesti in mai toate magazine daca nu ai succes gasesti aici : http://www.ochelari-de-soare.com/....../index.php

| LemonCandy a răspuns:

Eu am vazut in Polus.Dar nu sunt sigura. Cel mai sigur poti lua de aici;)
-okazii.ro :*
Uite site-ul cu ochelarii.:X:X
http://www.okazii.ro/catalog/53939390/ochelari-wayfarer.html
Pe pagina asta costa 20 lei. [fara taxa aia de la posta de vreo 8 lei) In schimb in Polus costa 50 lei perechea. :*
Sper ca te-am ajutat, :x.

| Fantasy a răspuns:

Incearca la Central big grin

| Bulinăăă a răspuns:

Pe net preturile sunt intre 30-60 lei nu prea merita dar daca cauti bine pe la magazinele de haine. si mall etc vei gasi si la 150 lei... prietena mea a avut acest noroc eu i-am cumparat la 25 lei laughing

| KiddHa_1845 a răspuns:

New Yorker