| oj a întrebat:

Buna, voi de pe ce site-uri comandati haine, incaltaminte, la preturi destul de ok?

4 răspunsuri:
| tumblaholic a răspuns:

Olx

| Violleta2022 a răspuns:

Recomand sa cumperi haine si incaltamintea din magazinele stradale sau malluri, pentru ca, online risti ca masurile sa nu-ti vina, sau sa nu pice bine imbracamintea bine pe tine.
Marfa dupa care te uiti tu este facuta in China, iar masurile chinezesti nu se potrivesc cu alte masuri, fiind mult mai mici, iar calitatea produselor de cea mai proasta.

| Haşa07 a răspuns:

Bună! De pe H&M poți lua haine cu prețuri destul de ok, iar de pe ZOOT şi Fashion Days poți da de reduceri foarte bune. Astea ți le recomand, de pe aceste site-uri cumpăr din totdeauna.
Ce nu îți recomand: Haine din piață? Hainele din piață se strică foarte rapid de aceea cei mai mulți recomandă haine de firmă, pentru că nu se strică aşa rapid aşa că nu te vei duce atât de des să strici bani pe produse de calitate proastă. Sper că te-am ajutat!?

| darrio2007 a răspuns:

Asemenea cumparaturi le fac direct din magazin. Risti sa primesti altceva decat ce ai comandat.