| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa o chitara buna, la mana a doua?

16 răspunsuri:
| NimeniCuActe a răspuns:

Www.rgc.ro... cel mai bun forum de genul din romania:)... gasesti acolo destule;) Succes:) Preturile variaza... depinde spre ce te orientezi: acustica, electrica, bass... etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O chitara buna nu i niciodata la mana a doua. e la artist, in mana.

| Ben. a răspuns:

300 de euro

| claw_4117 a răspuns:

A mea a costat 3 milioane tongue erau si mai ieftine. alea la mana a doua sunt mai bune, cu cat mai veche cu atat mai buna

| TipulVerde a răspuns:

Acustica, gasesti o Hora sau un Stagg la 250 RON. Is bune pentru inceput, dar daca gasesti mai ieftine in magazine nici sa nu le atingi, de obicei is porcarii. Am vazut niste clasice in Carrefour la 150, facute din placaj de ala din care-s facute cutiile de fructe din Turcia. Desigur asta nu inseamna ca nu o sa-ti gasesti una mai ieftina si buna (raportat la pret) Totusi daca gasesti una pe care ai vrea sa o cumperi, du-te cu cineva care stie cate ceva de ghitari ca sa nu ti-o dea damblagita...

| Raluca_7548 a răspuns:

A mea a costat cam 100 de eurohee hee. E chitara clasicatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

100000000000000000000000000000000 euro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2. 000 de lei

| alecsandor a răspuns:

Nu stiu sa-ti zic, depinde ce "ocazii" prinzi. Iti pot recomanda insa chitare noi decente incepand de la 200 ron: http://www.lectii-de-chitara.ro/2010/01/cat-costa-o-chitara/ Sper sa-ti fie de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cam 200ron am vazut eu pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se apropie de 2 milioane 650lei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

depinde cam cat de buna e chitara la mana a 2. eu una caut chitara akustyka dar eftyna daca aveti de vanzare ed-ul meu e stuparuvalentina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu