| anonim_4396 a întrebat:

Cand e black friday la eMAG? The Laptops de black friday apar pe lista de cautare sau trebuie sa dau in alta parte?

5 răspunsuri:
| bogdan_4008 a răspuns:

Pe 18 noiembrie

| hhhpyter a răspuns:

Hei! Pe 18 noiembrie e black friday. Da, vor fi in lista probabil cu cateva ore inainte. Spor la cumparaturi!

| asperger3 a răspuns:

Sa va explic cum e Black Friday in Romania:
Avem firma X ce vinde sa zicem laptop Y.
Il scumpeste cu ceva timp inainte si apoi ii reduce pretul.

| Ene_George_1995 a răspuns:

Are dreptate @ets2oltromania.Asa se procedeaza in Romania daca nu esti atent la pretul produselor pe timp indelungat.La noi e "Black Friday" din 3 in 3 luni.

| kalex a răspuns:

Buna. Black Friday-ul o sa fie pe 18 noiembrie in toate magazinele! Nu te lua dupa magazine care zic ca au pret de black friday. Asteapta pana in 18 si o sa vezi ca o sa fie si in magazinele alea mai ieftine lucrurile happy