| lc13cm3 a întrebat:

Cărțile de la editura Delfin se pot achiziționa doar online?

1 răspuns:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cartile/culegerile de la editura Delfin sunt prezente si in unele librarii mai importante din unele orase..Trebuie sa cauti.Dar e mai usor sa le iei de pe internet decat sa cauti in lung si in lat,asta daca nu te deranjeaza ca trebuie sa platesti si transportul.Dar unele librarii mai mari au si carti de la Delfin, sigur, nu stiu care, dar sigur au, trebuie sa aiba.Numai bine!