| Daniel_Daniel_2003 a întrebat:

Cât costă transportul dacă comandat de pe Amazon?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Inainte de a face plata cu cardul iți pune prețul total.

| Violleta2022 a răspuns:

De pe amazon nu poti comanda, dar poti cumpara, ca plata se face la momentul incheierii operatiunii de cumparare.
De obicei, plata transportului este inclusa in pretul produsului, dar asta scrie la fiecare produs in parte.
Oricum, transportul daca este de platit, se adauga automat la calculele finale, fiind in functie de serviciul folosit de ei, de greutatea produsului si de asigurarea transportului, iar tie ti se cere sa platesti suma totala cu transportul inclus.