| sanda12ani a întrebat:

Cat e taxa postala daca comanzi dp net produse Meli Melo?

3 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

La curieri este in jurul a 12 lei primul kg, iar ce depaseste se mai adauga 1 leu pentru fiecare kg in plus [am fost curier si stiu asta ] cu posta romana se livreaza mult mai greu decat cu, curieri rapiziwinking

| microb9 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii intrebi pe cei de la Meli Melo pentru ca ei stiu cu cine au contract, cu posta Romana sau cu curieri si tot ei iti vor spune in cat timp iti ajung produsele, depinde si in ce judet stai