| scumpikxa a întrebat:

Caut sandale de vara. Am nevoie de: toc de 1-5 cm, trebuie sa fie in mai multe culori vii, trebuie sa fie din piele, trebuie sa pot umbla usor in ele. Va rog spuneti-mi un magazin din oradea unde pot gasi asta.

******fundita******

4 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Ceao!big grin
Poti sa intrii in Leonardo sau in Lotus ( acolo sigur gasesti) sau in centru, sau in Crisuwinking
te puphappy

| AidaAmaranta a răspuns:

Poti sa intrii in Leonardo sau in Lotus ( acolo sigur gasesti) sau in centru, sau in Crisuwinking
te puphappy

| 009 a răspuns:

Nu st din oradea da sibur gasesti in leonardo...de alea romane

| AlxMihai a răspuns:

Buna poti incerca magazinul pentru ati achizitiona o pereche de sandale de la www.epantofi.ro/dama/saboti-si-sandale.html
Acest magazin ofera o gama larga de produse si ofera si garantie la toate cumparaturile pe care le efectuati la ei. Daca te intereseaza o pereche de sandale de pantofi sau adidasi profita acum de reducerelile de la ei, daca doresti un voucher cadou contacteaza-ma si o sa ai unul. O zi buna!