| E6 a întrebat:

Ce diferenta este intre Ipod touch si Iphone 4?

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
In primul rand, Iphone 4 are ecran retina. Apoi, el mai beneficiaza de camera foto si de posibilitatea de comunicare, in sensul ca poti da telefon. In rest, e cam la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipod touch 4 are 256 MB RAM iar Iphone 4 512 MB RAM Ipod 4 ecran retina la fel ca iphone are si camera si vad ca avea si facetime la ce il folosesti? nu la apeluri? ipod si iphone sunt aceleasi, caci amandoua sunt porcarii, android si symbian sunt mult mai bune mai ales android 2.2 si symbian v3 si S60

| sofia2000 a răspuns:

Pe i pod sunt doar jocuri harti si imagini adica nu e telefon