| overdose90 a întrebat:

Ce parere aveti de botinele din tinuta de mai jos?

http://www.envy.ro/my-envy/myset/roial_7482.html

11 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Arata a... ieftin si de proasta calitate, nu stiu daca asa si sunt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragutzewinking

| daηă a răspuns:

:X imi plac

tie?

| BrokenBarbie a răspuns:

Destul de dragute... eu as opta pentru botine mai inalte ( peste gleza cu vreo 10 cm)

| Buttercup30 a răspuns:

Nu-mi placlaughing

| foxi a răspuns:

Sunt, tari de tot!

| Hypathia a răspuns:

Frumoase!

| G a răspuns:

Ewww cutele alea sunt hidoase, fac pantofii sa para uzati. si materialul ala pare mai mult gri decat negru. si era mai bine daca tintele alea aratau altfel. si tocul mai inalt. si daca aveau si platforma erau perfecte. :))

| Fluture a răspuns:

Arata urathappy
Ieftin, cum s-a mai spushappy
Nu as purta asa cevawinking

| Gonzalez a răspuns:

Sunt super...Mie imi plac!

| AlxMihai a răspuns:

Salut tinuta este foarte frumoasa, poti incerca si botine de aici
www.epantofi.ro/dama/cizme-si-altele/botine.html