| 10n a întrebat:

Ce parere aveti de site-ul www.dehaine.ro?
A mai comandat cineva de aici?
E prima data cand vreau sa fac comanda pe internet.
Funda!

7 răspunsuri:
| annaangel17 a răspuns:

Hmmmm, nu cunosc site-ul, dar iti recomand sa comanzi de pe miniprix sau bonprix. Am fost multumita mereu cand am cumparat de acolo.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Marian9762 a răspuns:

Eu am comandat.
E ok site-ul, serios.
Pe langa ce am comandat am primit si un cadou. Frumos din partea lor. Comanda cu incredere!

| vasyy2005 a răspuns:

Buna ziua
a-si vrea sa stiu daca a comandat pana la urma cineva de pe acest site. e de incredere?

| Cos2345 a răspuns:

Aveti grija cu dehaine.ro Eu am comandat de la ei o geaca pe care le-am returnat-o pentru ca nu-mi venea bine insa nu mi-am mai primit banii inapoi. I-am sunat de mai multe ori si de fiecare data mi s-a promis ca mi se va returna intreaga suma minus comisionul pentru transferul bancar dar a trecut mai bine de o luna de zile si nu am primit nimic si sincer nici nu ma mai astept sa mai vad vreun ban de la ei.

| Yonutz_Andrey_1990 a răspuns:

Bună. Am comandat și eu o singura data și pot sa spun ca sunt serioși iar produsele sunt de calitate.

| Paulxx a răspuns:

Nu dau banii inapoi. Pozele pe site sunt lucrate cu photoshop sa arate cat mai bine...

| AlexandraSimion a răspuns:

Bună! Magazinul este serios, am comandat un sacou și sunt multumită. Dacă vrei să aflii mai multe informații și păreri poți vizita http://www.cumpar.net/pareri-dehaine-ro/