| Spintecatorul a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia 5800? Vreau sa achizitionez unul cat de curand. Merita?

Răspuns Câştigător
| dyenutza01 a răspuns:

Si eu am Nokia 5800 express music si da, se merita! Nu se umbla foarte greu! Daca vrei sa intri in meniu, apasa pe butonul aflat la mijloc, deoarece sunt 3 butoane, iar de aici incolo e ca orice alt mobil, desigur, cu mai multe aplicatii. 2 ponturi: incearca sa pastrezi cat mai mult acea folie protectoare si nu il tine la temperaturi scazute, fiindca se strica touch screen-ul!big grin

6 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Eu am Nokia 5800 Express Music, si iti spun ca "da" merita!
ce-i drept mie mi-a luat ceva timp pana i-am dat de "capat"!

| costymaximus a răspuns:

Este super, are ecran senzitiv, ce mai numai de bine!

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Mai bine ia un lg kp 500

| rebelutza4u a răspuns:

Merita i super.Are verisoara mea si i foarte multumita de el.Eu zic sa iti iei. Te pup

| andreea93_9801 a răspuns:

Bunahappy
eu spun ca chiar merita:X:X.si eu am si il ador:X

| wiNNzor a răspuns:

Eu zic ca merita, este foarte frumos telefonul!big grin