| melike a întrebat:

Ce producator de laptopuri este cel mai ok?ce parere aveti despre toshiba satellite l750-1Q9?mersi

8 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Sony Vaio
Dell

| nikbad4u a răspuns:

Mac cel mai bun si mai este unu Acer

Răspuns utilizator avertizat
| Ligia12345 a răspuns:

Eu zic sa te uiti pe www.emag.ro si mie imi place firma HP eu am laptop HP probook 4520s eu am dat 18 mil pe el dar e ft ft bun. are de toate

| laptopnews a răspuns:

Depinde la ce folosesti laptopul. Toate sunt bune daca le folosesti la ceea ce stiu ele sa faca. E bun laptopul ales de tine, dar pentru ce il folosesti? Poti gasi ceva mai ieftin sau ceva mai bun in acelasi buget. De asta e important sa stim ce iti doresti sa faci cu un laptop. succes!

| Timyliss a răspuns:

Dell= cel mai bun

| Andrei7520152 a răspuns:

Toate sunt la fel. daca cineva zice 'Toshiba e cel mai bun' e de fapt pentru ca ala si'a cumparat un Toshiba :)) firmele producatoare sunt cam identice.
http://nasul.net/toshiba-satellite-l750-1q9/
Depinde pentru ce iti trebuie: alea pentru gaming sau filme HD sunt mai scumpe, cele pentru navigat pe internet, filme format standard, jocuri simple etc sunt mult mai ieftine. Daca cumperi un laptop, cumpara unu fara sistem de operare windows xp/vista etc (sau daca vin cu tot cu sitem de operare, vezi sa fie ceva ieftin, ca MSDOS) De ex, daca cumperi cu sistem de op Vista iesi cu vreo 200 de RON mai scump! MSDOS nu costa nimic. Roaga'ti un prieten sa-ti rezolve sistemul de operare, e simplu. Daca tot cumperi de pe internet, nu cumpara de pe site'uri romanesti! mai bine Ia din strainatate, sunt laptopuri mai ieftine

| Sonika777 a răspuns:

Cel mai bun este Toshiba, nu stiu parerea mea, eu am laptop Toshiba si merge de minune