| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie de unde pot cumpara o baterie pentru iphone 5s din Craiova?
Magazin, service... orice

3 răspunsuri:
| cevdet a răspuns:

Nu cunosc Craiova. Dar la un service, trebuie sa stie magazinul de unde poti comanda. Asa am facut eu pentru un acumulator la aparatul foto. Mi l-au adus din Germania intr-o saptamana. Dar trebuie sa stii exact modelul. Eventual te duci cu bateria veche la ei, ca sa-si noteze tot ce trebuie.

| onasis1961 a răspuns:

In Mercur mall.

| marimarya a răspuns:

Http://bit.ly/2si8SrU iti recomand de aici sa nu iti iei vreo teapa