| MrMaloneSV a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine sa imi iau un laptop cu placa video dedicata cu buget1500-2000 lei

Răspuns Câştigător
| cristiiiiiii a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EQ1ZKBBBM/
aici un laptop foarte bun si eu as dori sa mi-l achizitionez

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, incearca sa cauti pe okazii.ro, mercador.ro sau tocmai.ro happy. Succes!

| sdhashsah a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......-dedicata/
alege care crezi tu ca ti se potriveste

| iulia3208 a răspuns:

Poti merge la magazinul media galaxy si sa iti cumperi laptopul Acer.
Costa in jur de 1800 si 2000 de lei.
Funda?

| MrMaloneSV explică:

Cristi daca vrei sa iti iei ala iti zic mai bine nu are placa video f naspa merg toate jocurile pe low sau super low...

| MariaFcsb1 a răspuns:

Cauta pe Okazii.rohappy