| Torro_Boti_1999 a întrebat:

Cineva a cumparat ceva pe siteul nikeairmax90romania.com? Este legit sau nu?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar putea fi "legit" site ul ala. Numai dupa numele domeniului iti dai seama ce fakareala e. In plus nicaieri pe site nu exista nicio data de identificare a societatii care iti vinde produsele si emite factura, lucru pe care pe mine ma face sa nici nu ma gandesc sa cumpar

| AndreiMarin499 a răspuns:

Sunt șanse mari sa fie legit Plus ca numele pare destul de dubios.