| Bratu_Mihai_1996 a întrebat:

Cum aflu daca un produs este original? Vreo aplicatie ceva?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te uiti pe factura pe care o cumperi, sau pe eticheta atasata de produs.
Daca-i made in China, Taiwan sau India, sunt falsuri, copiate dupa cele originale.

| eunusunttu a răspuns:

Depinde ce produs.
Hainele : Iti dai seama usor...vezi de unde le cumperi. daca ti se par dubioase...trimitele pe Instagram la busta Romania

| Stropdeploaie a răspuns:

Nu stiu daca ai nevoie de vreo aplicatie! Iti garantez. ca aproape tot ce i pe piata Romaneasca sunt Chinezarii bine facute! Cele originale. le vei gasi in tarile civilizate!