| marius34C4 a întrebat:

Cum as purea sa fac monede TPU? Am vazut in magazinul lor niste Boxe 5.1 Akai SS030A-5518
please! Dau funda

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Userul anului
în 14 Noiembrie 2016 | Ioandelasal a răspuns:
Este simplu: raspunzi foarte bine la intrebarile altor utilizatori si speri ca echipa TPU iti va aprecia raspunsul si iti va acorda cate o moneda.

https://www.tpu.ro/totul-despre-tpu/salut-cum-fac-monede-tpu/
în 7 Ianuarie | justanotheruser99 a răspuns:
Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori"
https://www.tpu.ro/......de-pe-tpu/

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform echipei TPU, citez:
„Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor.
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori"."