| TheMaggot12 a întrebat:

Daca imi comand ceva de pe Amazon Deutschland ce poate fi livrat in Romania, in cat timp ajung? Trebuie sa platesc si transport in plus? Acolo zice ca e gratis caatre Germania.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa platesti transport, ca Romania nu este pe teritoriul Germaniei, deci nu are gratuitate.
Totusi, trebuie verificat daca acel produs care vrei sa-l cumperi se livreaza si in Romania, daca nu esti sigur, contacteaza vanzatorul de pe amazon si intreaba-l.