| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa iau bakugani rari

57 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din caransebes si otelu eu am luat doi bakugani si il am si pe dragonoid ne evoloat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din otelu si caransebes am luat din caransebes doi bakugani il am si pe dragonoid ne evoloat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu are un prieten câțiva bakugani dar nu știu de unde i-a luat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea stiu dar se gasesc toti bakuganii din lume la magazinul noriel din bucuresti intra pe www.magazinul noriel.ro si iti zice mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac bakugani si nu spun nimic urat despre ei pentru ca ma joc de bakugan cine rade la urma rand mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine are bak

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta si tu in magazine mari sau in moluri mari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

aia de la sibiu nu sunt rari stiu eu bakugani rari precum neo dragandoid si pyreus helios adevaratii bakgan in bucurestise gaesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu sigur, dar daca veti venii la Ramnicu Valcea din judetul Valcea, in piata mica, din cartierul Ostroveni, va asigur ca veti gasi bakugani foarte rari cum ar fi : Helios pyrus 790 G, Helios Cyborg pyrus 960 G, Ingram ventus 670 G, si multi altii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te in buftea la magazinul ala de langa patibar are bakugani originaali de 950g cu 5 lei unu in centru unu nevoluat este 7 lei mi-am luat si eu originali sunt tare de tot. id meu este cristi.cristian8

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la mine il am pe dreagau noua vestroia il am pe hilias

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt belea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu eu i i am vrut sa ii am pe chirbog helios si neo draganoid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiude unde din cenad eu mi-am luat 50 de bakugani a fost greu am 1. 000de bakugani nu mint vino in cenad sa vezi
500din vecea vestroia si 500din noua vestroia sunt fan gigantic raspunde sa vezi ok pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la magtazin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei ce nu stiti intrati pe google si scrieti bakugan...acolo o sa aflati

| Chuck a răspuns:

:-s Din lumea secreta a Bakuganilorrrrrr :-ss :-ss

| iceman a răspuns:

Baku ce? ce mai sunt si astea?

| RandyCena a răspuns:

Din cora sun plata din carfur grand arena si din selgros

| fanhannahmontana a răspuns:

In Carrefour la Cluj sunt o multime de bakugani rari.Eu mi i-am luat de acolo pe:Haos Appolonier cu 590g, Haos Wavern cu 600, Haos Blade Tigrerra cu 480g, Haos Limulus cu 440g si (pe unul dintre favoritii mei)Haos Alpha Hydranoid cu 650g.Mai am si bakugani cumparati din America, si sunt din seria 2 bakugan:Haos Mega Nemus cu 620g, Haos Neo Dragonoid(cere se si roteste cand se deschide)cu 490g, si preferatul meu, Haos Viper Helios cu 690g. Din America mi-am luat din seria 2 bakugan si un bakugan capcana.Se numeste Metal Fencer si se poate combina cu Helios.Are 400g.

| Regina23 a răspuns:

In primul rand sunt fata. in al-doilea rand, habar n-am!

| andreosaurus a răspuns:

De la magazin!

| adiman_3414 a răspuns:

De la magazin

| naga a răspuns:

De unde pot sa-l iau pe naga si cat costa