| мιcυтѕαααα a întrebat:

Hei lume! Stiti cumva unde pot gasi o carte veche? Este din anul 2006 si nu mai gasesc cartea aia nicaieri. O mai pot gasi undeva? Funda!

P. S. Sunt din Suceava.

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl a răspuns:

Incearca la o biblioteca, nu la o librarie. La o librarie sunt sigura ca nu vei gasi o carte atat de veche. Poti incerca la Anticariat. Acolo am gasit multe carti vechi. Pa, pa!

5 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Don'soara vecina de oras, caprioaro, ai putea sa dai si numele cartii? Ai fost la toate anticariatele?

| zdrangoi a răspuns:

Ca sa te putem ajuta spune-ne titlul, autorul ca in 2006 au aparut multe carti.
eventual cauta pe la anticariat.

| Fluffinator a răspuns:

Nu crezi ca ar fi inteligent sa dai si numele cartii? Poate si al autorului?

| PinkPanther a răspuns:

Daca e din 2006, nu e veche. Si daca ai da numele si autorul, sau macar numele cartii poate te si ajuta cineva

| NicolasG a răspuns:

Daca n-ai gasit anca acea carte:pui nume si autor pe google si gasesti editura, apoi comanzi cartea si oprimesti la posta cu plata la sosire.