| Vectra1 a întrebat:

Ati facut comanda pe internet la haine de la bershka /pullandbear? Daca da, a venit repede curierul? ( am vazut ca unii se plang de intarzierea comenzii)

3 răspunsuri:
| BroPew2017 a răspuns:

Daca faci comanda in 2 zile sau 3 iti vin. acum depinde cu ce vin. Daca vin cu fan courier sau urgent cargus vin repede. Se mai plange lumea cand sunt ocazii in care multi cumpara ( Craciun, black friday, alte promotii ) si sunt super aglomerati baietii de la curierat. Deci depinde de curier. oricum maxim 3 zile

| PsyhoChild a răspuns:

Curierul poate veni si intr-o saptamana.Totusi nu depinde de el.Ci de cat de rapid se face comanda.Acum nu ar trebui sa te astepti sa vina instant deoarece sunt sarbatorile.

| gabrielaaaa27ly a răspuns:

Întârzie cand e perioada promotiilor sau cand sunt zile libere. Dar de obicei vin în 4 zile