| BlackScribble a întrebat:

Hey! Unde pot gasi lant pentru blugi? Ceva in stilul asta, dar mai ieftin.
http://www.crownfashion.ro/cumpara/lan%C5%A3-decorativ-p entru-blugi-619810
dau funda!

6 răspunsuri:
| vis a răspuns:

Pfff da se poate gasi in orice complex! carrefour mai fain ca asta happy mall si magazine de blugi :-)

| camon12 a răspuns:

Nu prea sa mai gasesc la magazine dar sunt la moda iti sugerez sa iei de pe net! Iti spun de folos deoarece am experienta sunt fashions style de 2 ani

| puffika a răspuns:

Depinde de unde esti...depozitele comerciale care dau la bucata(haine, accesorii, etc) si mall la meli melo da acolo s-ar putea sa gaesti mia scump.

| Minalore a răspuns:

Probabil ca prin magazine de accesori( cum ar fi MeliMelo ) sau in magazine de blugi sau undeva unde sunt detoate (haine, accesorii, genti si decoratiuni din astea de haine - Ex - Takko, Kenvelo)

| SSSebi a răspuns:

Scuze dar tu gasesti.....Scumpe rau!