| SakuraHaruno2810 a întrebat:

Imi dati va rog doua coduri webkinz nefolosite cine imi da are funda

Răspuns Câştigător
| Karinutza a răspuns:

Iti dau eu adauga-ma la adresa de mess printzesa_yna te astep

54 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cod 1 bf4uhfddj si cod 2 gher87gd

| iuliana2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dai si mie unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce - i aia funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai dati coduri care nu sunt bune.Si cine vrea ati putea ghici codu sa stiti

| Cristinatom a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna idee. Eu am incercat si a mers! Am facut smecheria asta de 4 ori! Dau nume de utilizator la webkinz : tomtomoiucristina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey... am eu unul, dar nu are cod. E cont de proba... a expirat dar mai poti sa te bagi pe elwinking Usename : lilyjepinder; Parola : backsoon; Te rog sa nu zici la nimeni de asta dar vezi ca ma mai bag si eu si daca poti sa imi faci niste KinzCash

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo... stie cineva despre jucaria "Tamagotchi Familitchi"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar ca sa stiti, atunci cand iti expira contul de proba, nu inseamna ca l-ai pierdut. Te mai poti loga pe el. Doar scrii Username-ul si Parola si gata! esti logat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre mine vorbesti, Sely? Daca da, atunci se scrie "AngelGirl" Ok? Numai ca sa stii... pentru ca nu stiam despre cine vorbestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonima, de ce ne spui sa nu mai punem intrebari pe TPU?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi ziceti va rog la ce iti folosesc punctele alea pe care le castigi publicand raspunsuri? De exemplu, eu am 457. La ce imi folosesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi ziceti? va rog! La ce iti folosesc puntele pe care le castigi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca vreau!

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz pe site-ul oficial Webkinz Romania: www.WebkinzRomania.ro :)

| andrea29 a răspuns:

Nu cred ca daca cineva ar fi cerut de la tine doua coduri webkinz si tu ai fii avut iai fii dat... rolling on the floor

| Maria_4745 a răspuns:

AngelGirl, eu stiu de Tamagotchi Familitchi! Am doi! Vrei sa fim prieteni pe mess? Sunt codescumaria57@yahoo.com

| Sabrina_5632 a răspuns:

Eu nu dau! Scuze dar am dat bani pe el, fa-ti cont de proba pana economisesti bani. 25-30-35 lei...cam atat iti trebuie.nu stiu, al meu a costat 30 lei dar erau si unele mai mici au costat 25 lei.paaaa

| ana_5640 a răspuns:

Nu iti pot da cod, dar pot sa_ti dau cont daca vrei;
utilizator: missnema
parola: carapace

| Birla_Marius_1998 a răspuns:

Vreau si eu coduri va rog id meu e mariusbirla

| lluiza12345 a răspuns:

Am eu este adevarat este tigru EV83G2CX SPER ca te bucuri de el

| mary1998 a răspuns:

Da vreau si eu unu la schimb

| sele_8823 a răspuns:

Codurile sunt: