| Cmgb36201 a întrebat:

Îmi spune cineva cum aflu dacă mi-a venit sau încă nu coletul de pe Wish.com

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ma intreabai inainte iti spuneam sa nu cumperi de la ei. Au multe recenzii negative: http://bit.ly/2BVI5TN
Oricum, eu am facut acum o incercare si-mi spune ca dupa 26 ianuarie vin. Oricum vine instiintarea pentru ca daca ai facut o comanda de peste 10 EU trebuie sa platesti TVA si peste 150 de EU platesti TVA + Taxe vamale.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Primesti aviz acasă.