| Amalia_Elena_1971 a întrebat:

În cât timp v-au ajuns comenzile de la Altex?
Am plasat o comandă joi, pe la 17:00, care vine prin NemoExpress, si tot sper să ajungă azi.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu prea cred! Mie mi-a venit in 48 de ore dar era in cursul saptamanii. Acum este si zi libera. Nu stiu daca astia circula! In mod normal ar trebui sa-ti vina astazi.

| Sn4k3 a răspuns:

In 2 zile de obicei. E posibil sa iti vina azi pana la 5.

| SpataroGiorgio a răspuns:

Salut! Mie mi-au venit in 48 ore. Sa stii ca, curierul nu livreaza Sambata si Duminica. Daca ai pus comanda joi la ora 17:00 s-ar putea ca ei sa il fi trimis la curier doar vineri. A, da! Si nu cred ca se livreaza nici azi nici maine. fiindca este Ziua Muncii. Succes!
Funda?

| sierra1 a răspuns:

Până miercuri 2 mai nici iarba nu crește (ce să mai zic de curieri rapizi...)