| LanguageMaster a întrebat:

În România poți cumpăra licențe Adobe pentru studenți?

2 răspunsuri:
| JenniferJannet a răspuns:

Poti gasi orice online. Daca esti la facultate s.ar putea sa ti ofere site ul facultatii

| dannyel86 a răspuns:

Adobe ofera mai multe produse spre utilizare. Despre care anume faci referire?
Din cate cunosc, licentele se acorda pentru versiuni dedicate persoanelor fizice si juridice.
Dar, daca faci parte dintr-un program pentru care s-a platit licenta de utilizare, poti folosi softul in parteneriat cu cei cu care colaborezi.
Daca te referi la reduceri de pret aplicate celor care au statut de student, eu nu am auzit de asa ceva.
Dar, daca ne spui despre ce soft e vorba, ne putem documenta.