| Dragos223 a întrebat:

Mi am luat o sapca de la bershka, si pe spate, acolo pe curelusa aia mica unde setezi cat de mult o strangi pentru a sta bine pe cap imi scrie "You go girl" repet am luat o de la raionul de barbati iar pe internet am gasit o poza cu o fata care poarta sapca, e de barbati?

2 răspunsuri:
| EllaLoredana a răspuns:

Poate este universala. S, au afost pusa gresit la acel raion.

| Adry05 a răspuns:

Eu zic s-o schimbi sau s-o vinzi. laughing E cam aiurea mesajul pentru un baiat. N-as prea zice ca e de barbati cu mesajul ala sau ar fi prea putini care l-ar putea interpreta ca fiind ceva de barbati.