| iumele a întrebat:

Salut, ce îmi puteți spune despre Quickmobile (quickmobile ro)? Am căzut câteva telefoane destul de ieftine, diferența de 300ron fata de eMAG, știți dacă e ok acest site?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca nu vrei si garantie de la ei, e ok. QM aduc telefoane de pe piata gri, si de cele mai multe ori suport ai din parti. De exemplu, editii disponibile doar in Asia - cu garantie si suport doar pentru zona respectiva. Sau aifoane direct din SUA, la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google: garanție Quickmobile
sunt renumiți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e ok, stai liniștit!