| Danutzuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Salut,imi puteti da cateva site-uri de haine online, barbatesti in special?

4 răspunsuri:
| SufferBoy a răspuns:

Salut!
Un site bun ar fi SportsDirect. Este atat pentru bărbați cat si pentru femei. Poti cumpara haine, încălțăminte etc.

| Mosic_Adrian_1994 a răspuns:

Sportisimo.ro Daca iti place imbracamintea de tip sport iti recomand acest site.

| AlexStefan1 a răspuns:

H&M, Zara, Pull&Bear, Pacsun daca vrei chestii mai cautate gen adidas, nike si alte chestii hyped.

| Doja a răspuns:

Depinde de stil. Daca vrei ceva modern si elegant, www. braiconf.ro