| TesticeAur a întrebat:

Salut, ma numesc Marian si am o problema, in 3 zile este ziua unei prietene si ea s-a mutat recent in Bacau si eu sunt abia din Drobeta Turnu Severin. In 3 zile este ziua ei, ma puteti indruma va rog cum as putea sa ii cumpar un cadou si sa il platesc online direct la adresa ei? Vreau neaparat sa fie surpriza si sa nu stie ca este de la mine, asta e cel mai important vreau sa ii spun dupa ce il primeste ca eu am fost. Aveti vreo idee? Nu am nici un card la nici o banca dar chiar nu exista nici o modalitate prin care sa fac un card online sa merg la banca cu el sa depun banii si sa fac tranzactia online? Va rog as aprecia mult daca m-ati ajuta.

5 răspunsuri:
| MihaiSpeedster a răspuns:

Emag, frăție!

| Brizbriz a răspuns:

Nu exista...
poti sa intrii pe eMAG, sa pui adresa ei si sa faci cu livrare la domiciliu
DAR, curierii INTOTDEAUNA SUNA inainte de a face livrarea, vor sa stie daca esti la adresa, moment in care ea, daca nu stie ca tu i-ai facut un cadou, o sa spuna ca nu a comandat nimic si e foarte probabil sa trimita curierul la plimbare
acelasi lucru daca ii trimiti obiectul prin curier de la tine, nu de la eMAG

asa ca singura solutie e sa te duci personal sa faci livrarea, sau sa trimiti pe cineva pe care il cunosti tu

| ZokoZEW a răspuns:

Emag, chiar daca o sa ajunga mai greu dar asta este singura modalitate

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi in oras, ii cumperi cadoul, il impachetezi si apoi chemi curierul si-l trimiti.
Asta este solutia cea mai usoara pentru tine, ca platesti cu cash la magazin, cumperi si trimiti prin curier, in aceeasi zi.

| Alex5363666 a răspuns:

Boss,ești din oraș cu minelaughing
In ce zona a orașului stai?