| abcdra a întrebat:

Se găsește Vitamin Aqua în Craiova? Dacă da, unde?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca la magazinele de ziare din interiorul hipermarketurilor.

| Alexianu_Codrin_1990 a răspuns:

Buna ziua!
Gama #vitaminaqua este disponibila la
nivel national in lanturile Inmedio, 1minute, Relay, Express, Mega Image si Shop&Go, in hipermarketurile Auchan si Selgros si in statiile Rompetrol si Socar.
In toate orasele mari suntem disponibili si in puncte de vanzare traditionale non-brand (magazine de cartier).
Pentru vanzare online va sfatuim sa alegeti www.ewhiteland.ro (toate sortimentele) sau EMag unde sunt disponibile 2 sortimente (Mg, B12).
Multumim pentru mesaj, o zi buna!
Echipa Vitamin Aqua