| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stiti cumva, va rog, vreun site sau magazin in care pot sa gasesc multe modele de role? In special de barbati? Am cautat peste tot, nu gasesc, doar cateva modele pe decahtlon, pe eMAG mai mult de copii, si mi-au mai aparut mie niste site-uri pe google dar inutile... multumesc

Răspuns Câştigător
| me4u a răspuns:

Salutare, la magazinul Skates au peste 100 de modele de role. Daca esti din Bucuresti treci pe la shop sa probezi mai multe variante. Poate iti gasesti ceva la ei www.skates.ro/role

1 răspuns:
| mihaibaros69 a răspuns:

Incearca Amazon, Ebay, AliExpress