| InTrEbArStupide a întrebat:

as vrea sa imi cumpar aceasta pereche de pantaloni dar nu stiu cu ce sa ii asortez. Si as vrea sa imi mai cumpar o bluza si o sapca, dar sa se asorteza cu acesti pantaloni. Imi puteti da niste sfaturi sau un link de unde pot gasi? Totusi sunt baiat

Acestia sunt pantaloni http://www2.hm.com/ro_ro/productpage.0510220001.html

1 răspuns:
| Ryss a răspuns:

Acei pantaloni s-ar potrivi cu tricourile, dar nu orice tricouri. Nu merg cu cele care par mai elegante.

Depinde ce şapcă vrei să îți iei, dar ar fi ok să aibă aceeaşi culoare cu tricoul sau pantalonii.