| яãZẄãn3Ľ a întrebat:

Care este cea mai buna firma de haine si de incaltaminte? PUMA, NIKE sau ADIDAS? Astept raspuunsuri. Ofer fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Andreea_3394 a răspuns:

Toate sunt firme de calitate, dar in Romania probabil vei cumpara niste facaturi, iti recomand sa te iei dupa calitatea hainei, nu dupa firma acesteia

8 răspunsuri:
| Lucian_3571 a răspuns:

Nike funda?

| Cratimaru a răspuns:

Depinde de parerea fiecaruia. Eu zic sa te bazezi pe Nike, caci e cea mai folosita, Adidas, nu face produse rele dar sunt cam prost facute. Cat despre Puma, produse de calitate, dar foarte scumpe, si e mult mai putin folosita decat Nike.

| sMine a răspuns:

NIKE. Haine, incaltaminte si tot ce doresti la preturi oarecum ok si de calitate.

| mady04 a răspuns:

Dintre astea eu aleg puma da eu prefer leonardo, berska, stradivarius. Puma, nike, adidas sunt clasice tot fraieru' a auzit de ele...

| SweetyGirl_8227 a răspuns:

Din astea trei care le-ai scris u aici eu zic ca ADIDAS,dar mai sunt si alte fireme americane forte bune cum ar fi:BillaBong, Vans, Esprit etc. happy

| AnonymousQ666 a răspuns:

Nike eu.aleg nike!winking funda?

| vipy a răspuns:

De ambercrombie and fitch ai auzit?

| iuliamar a răspuns:

Eu cred Adidas, consider ca sunt mai rezistenti, eu imi cumpar adusi din state de aici
http://topbrandstate.ro/4-pentru-barbati