| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU!

Ce este un cont PayPal?
Si in consta PayPal si in mare despre ce e vorba.

Multumesc!

1 răspuns:
| Prigoreanu_Denis_1997 a răspuns:

Un cont paypal este un cont (bineinteles) prin care ti-se poate transfera bani din youtube sau alte site-uri prin care poti face bani big grin

Paypal consta in ati trimite niste bani din diferite site-uri (cum am zis mai sus) si poti consuma bani in anumite chestii: sa iti iei cont de minecraft premium, poti sa iei cutii in cs:go si key-uri..etc..poti folosi in mai multe moduri paypal big grin Funda?